Florbolisti piedzīvo sāpīgu sakāvi

Sandra Danosa

2007. gada 17. novembris 21:04

1179

Gūstot tikai divus vārtus pirmajā trešdaļā, Latvijas florbola čempionāta spēlē «Uzvara - Lauks» sestdien, 17. novembrī, savā laukumā ar rezultātu 2:9 piedzīvoja smagu sakāvi pret «Rubeni».Jau pats spēles sākums mājiniekiem, «Uzvara - Lauks» florbolistiem, neko labu nesolīja. Rubenieši baušķeniekiem sarīkoja īstu uguņošanu, gūstot piecus bezatbildes vārtus. Spēles astotajā minūtē rezultāta tablo vēstīja 0:5 par labu viesiem. Kad spēlēts 9:47, Edgars Lujāns vienus vārtus atgūst, bet piecas minūtes pirms perioda beigām otrus vārtus gūst Toms Grunckis. Taču ar to daudz netika līdzēts, un pirmā trešdaļa beidzas ar rezultātu 2:6.  Otrā trešdaļa izvērtās ļoti mazrezultatīva. Pretinieki guva vienus vārtus. Nekas būtiski nemainījās arī spēles pēdējā trešdaļā. Kamēr mājinieki nekādi nespēja iedabūt bumbiņu viesu vārtos, viesi neilgi pirms spēles beigām panāca rezultātu 2:9.  «Labas kombinācijas, ātra pāreja no aizsardzības uzbrukumā, daudz metienu - kuplā pulkā (ap 185) sanākušie līdzjutēji varēja baudīt dažādus florbola spēles elementus. Metienu attiecība spēlē - 30:27 mūsējiem par labu. Taču šoreiz pietrūka precizitātes. Baušķenieki nespēja bumbiņu trāpīt pat tukšos vārtos,» spēles gaitu raksturo Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele. Turklāt cīniņš bijis līdz pat spēles beigām. Baušķenieki rokas nav nolaiduši. Ļoti sasparojušies jaunie spēlētāji un aktīvi izrādījuši, ka grib cīnīties par uzvaru. Taču ne vienmēr spēle iet no rokas, un šoreiz nācās atzīt pretinieku pārākumu.  Tas savā ziņā ir likumsakarīgi, atzīst I. Ūbele. Rubenieši ir īsti florbola patrioti, pēdējo desmit gadu laikā ciematiņš tikai ar 400 iedzīvotājiem pakāpeniski kļuvis par nozīmīgu punktu Latvijas florbola kartē. Salīdzinot ar mūsējiem, rubenieši aktīvāk mācējuši piesaistīt labvēļus. To viņiem ir ap 40.  Sestdien «Rubene» izcīnīja svarīgu uzvaru, nostiprinot vēl vairāk savas pozīcijas turnīra tabulā.