«Uzvara/Lauks» mājās pārspēj igauņus

Sandra Danosa

2007. gada 1. decembris 22:00

1010

Gūstot trīs bezatbildes vārtus trešajā trešdaļā, Latvijas florbola čempionāta spēlē «Uzvara/Lauks» šovakar savā laukumā ar rezultātu 7:3 izcīnīja uzvaru pār Jogevas (Igaunija) florbola klubu «Tahe». Mājinieki jau pirmajā trešdaļā ieguva pārsvaru rezultātā, panākot 3:0. Priekšzīmīgu spēli parādīja komandas jaunie spēlētāji. Pirmos vārtus spēles trešajā minūtē guva Pēteris Zeltiņš, bet otro autors - Rihards Mallons. Abiem spēlētājiem teicamas piespēles raidīja Elvijs Artamovičs. Neilgi pirms trešdaļas beigām precīzs izrādījās Edgars Lujāns. Līdz trešdaļas beigām viesiem vārtus tā arī atspēlēt neizdevās. Otrās trešdaļas sākumā «Tahe» rezultātu izlīdzināja - 3:3. Šajā brīdi varēja būt lūzums, taču puiši prata koncentrēties spēlei un panāca arī 4:3, uz ko igauņi nespēja atbildēt ne ar vienu vārtu guvumu. Trešā trešdaļa visu salika pa vietām, un kaimiņvalsts spēlētāji piedzīvoja kārtējo sakāvi.«Baudāma spēle. Igauņi parādīja īstenu skandināvu florbolu. Ātrs, tehnisks izpildījums. Dažs pamanījās tādus āķus taisīt, ka izpelnījās ovācijas līdzjutējos. Viesi metuši vairāk pa vārtiem, taču baušķenieki izrādījās precīzāki. Metienu attiecība spēlē 32:30. Jogevas komanda pēdējā laikā zaudējusi visiem. Viņu lielākā sāpe ir trenera trūkums. Spēlējošs treneris nav tas labākais variants,» komentē Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele.Speciāliste atļāvās būt kritiska pret baušķeniekiem, spēli nodēvējot par rupju. Spēlētāji bijuši agresīvi, nepārtraukti lietojuši lamuvārdus. Vienā brīdī spēle bijusi jāpārtrauc, lai Bauskas florbolistus brīdinātu par iespējamo piecu minūšu noraidījumu.