Uvis Slakteris Malaizijā finišē trešais

Mārīte Ozoliņa

2007. gada 3. decembris 16:47

1156

«Formula 2000» ātrumlaivu Pasaules čempionāta pēdējā posma galvenajās «Grand Prix» sacensībās, kas 3. decembrī finišēja Malaizijā, «Riga Powerboat Team» komandas pilots Uvis Slakteris izcīnīja trešo vietu, bet viņa komandas biedrs Genādijs Tučkovs bija ceturtais.Savukārt «Kalnciems Racing Team» pārstāvis Uģis Gross ierindojās septītajā vietā. Pirmais un otrais Malaizijā finišēja Lielbritānijas piloti brāļi Kolins Dželfs un Ouvens Dželfs, tiesa, Ouvenu par tehniskajiem pārkāpumiem vēlāk diskvalificēja. Šādu informāciju sniedz Latvijas Ūdensmotosporta federācija un precizē, ka Pasaules kausa izcīņas četru posmu kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas pirmo vietu un «Grand Prix» izcīnīja Kolins Dželfs, otrais norvēģis Riks Hakonsens, bet trešajā vietā sezonu noslēdza Uvis Slakteris. Septītā vieta kopvērtējumā jelgavniekam Uģim Grosam, bet desmitais ir Genādijs Tučkovs. Sezonas absolūtajā kopvērtējumā, kurā ietilpst «Grand Prix» izcīņa, ātrumrekordi un mačsacīkste, pirmais ar 108 punktiem ir norvēģis Riks Hakonsens, bet Uvis Slakteris ar 100 punktiem ieņem otro vietu. Uģis Gross - piektais, bet Genādijs Tučkovs devītais.«Bauskas Dzīvei» U. Slakteris sacīja: «Pirmo reizi braucu tik lielos viļņos un pirmo reizi mājās vedu tik lielu kausu. Kopumā sezona bijusi ļoti veiksmīga - «Grand Prix» izcīņā trešā vieta un arī pārējos rādītājos sezonas noslēgumā esmu pirmajā trijniekā. Svarīgi, ka komandas kopējā veiksmīgā sadarbība ir devusi labus rezultātus, un tas liek izvirzīt jaunus mērķus nākamajām sacensībām».