Dramatiskā mačā uzvar baušķenieki

Sandra Danosa

2008. gada 19. janvāris 22:15

792

Sestdienas, 19. janvāra, vakarā Latvijas florbola čempionāta virslīgā savu astoto panākumu izcīnīja «Uzvara/Lauks» florbolisti, kuri viesos spēles pagarinājumā ar 9:8 pārspēja florbola klubu «ASK/ Lielvārde».Turnīra tabulā baušķenieki atradās vidusdaļā, kamēr pretinieki pēdējā laikā bija piedzīvojuši vien zaudējumus un tika izstumti no labāko astotnieka. Komandām tiekoties Bauskā, «Uzvara/ Lauks» bija guvusi pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:3. Taču atbildes spēle viesu laukumā tik raiti nedevās, bet izvērsās dramatiskā cīņā. «Sākumā nespējām spēlēt saliedēti - kā komanda. Līdz trešajā periodā varējām savākties un spēle aizgāja. Pirmos divus periodus noslēdzām ar rezultātu 2:7 mums par sliktu. Arī trešā perioda pirmajās divās minūtēs vēl bija 2:7. Spēles gaitu lauza Ingus Panteļejevs, kurš iemeta trešos vārtus un komanda sāka pakaļdzīšanos,» spēles gaitu komentē komandas treneris Dainis Akmentiņš. Mačs noslēdzās ar rezultātu 8:8. Savukārt pagarinājumā «ASK/Lielvārde» nopelnīja noraidījumu, un baušķenieki, spēlējot vairākumā, izcīnīja uzvaru. Precīzs atkal bija pieredzējušais «Uzvara/Lauks» spēlētājs Ingus Panteļējevs. Pēc spēles noskaņojums bija ļoti labs - izrauta uzvara spārno. Bauskas rajona florbola komanda «Uzvara/Lauks» turnīra tabulā saglabāja 6. vietu.