Volejbolisti nostiprinās spēcīgāko trijniekā

Sandra Danosa

2008. gada 19. janvāris 21:52

769

Šonedēļ volejbola klubs «Vecumnieki» aizvadīja trīs Nacionālās līgas spēles un visās guva pārliecinošu uzvaru. Smagākā no cīņām izvērtās sestdien, 19. janvārī, kad «Vecumnieki» savā laukumā uzņēma «Ropažu» volejbolistus, kurus pārspēja ar rezultātu 3:1.Smags mačs bija tādēļ, ka tā jau bija trešā spēle šīs nedēļas laikā, skaidro komandas treneris Ainis Plūme. Pirmajā setā volejbolistiem tā arī neizdevās iespēlēties un tas tika zaudēts ar 23:25. Spēles liktenis izšķīrās otrajā setā, kad veiksme bija mājinieku pusē (29:27), un Vecumnieku volejbolisti uzsākto uzvaras vilni turpināja gan trešajā (25:20), gan ceturtajā setā (25:14). Šajā spēlē rezultatīvākie Vecumnieku rindās: Ivars Sproģis 20 punkti, Jānis Kovals - 13, Kārlis Volodins - 12, Gints Kalniņš - 11, Pēteris Plūme - 7 un Edvīns Fjodorovs - 5 punkti. Maksimālu atdevi komandai neizdevās sniegt, jo vairāki volejbolisti pēdējās spēlēs bija iedzīvojušies dažādos savainojumos. Taču kopumā vērtējot, nedēļa izdevusies un nesusi vērtīgus punktus kopvērtējumā, kas komandai ļāvusi nostiprināties starp trim līgas labākajām komandām. Nākamā spēle Vecumnieku volejbolistiem gaidāma 24. janvārī, kad komanda savās mājās tiksies ar RTU volejbolistiem.