Bauskas rajona tenisisti piekāpjas tikai rīdziniekiem

Mārīte Ozoliņa

2008. gada 3. februāris 15:41

1037

Latvijas Sporta veterānu savienības 45. sporta spēles divas dienas – 2. un 3. februārī – risinājās sporta namā «Dartija» Iecavā. Bauskas rajona galda tenisa senioru pirmā komanda ļoti sīvā konkurencē svētdien, 3. februārī, izcīnīja piekto vietu.Sacensību galvenā sekretāre Daina Ročāne informē, ka baušķenieki savās vecuma grupās izcīnīja šādas godalgotas vietas: Baiba Gāga – pirmo, Ludmila Bulaha – otro, Roalds Cildermanis un Aivars Kamols – trešo, Jurijs Gamajunovs – sesto. Labs individuālais sniegums baušķeniekiem tomēr neļāva ierindoties trešajā vietā, kaut arī viņiem bija vienāds punktu skaits – deviņi – ar Rīgas rajona un Rīgas otro komandu (kas attiecīgi ieņēma trešo un ceturto vietu). Sestās vietas ieguvēji liepājnieki savāca 10 punktu. Tik blīvi kopvērtējuma rezultāti bija pirmā sešnieka komandām.Mūsu rajona komandas koordinatore un spēlētāja B. Gāga precizē, ka kopumā šajās sacensībās piedalījās 123 galda tenisisti un 24 komandas, tik daudz kā nevienu iepriekšējo reizi. Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Rīgas pirmā komanda (pieci p.), otrajā vietā – Rīgas senioru klubs (astoņi p.).Galda tenisa sacensības ievadīja 45. sporta spēles, kas turpināsies līdz pat jūnija beigām, kad Jēkabpilī notiks finālsacensības vairākos sporta veidos.