BauskasDzive.lv ARHĪVS

Plāno atkal atvērt lielos vakcinācijas pret Covid-19 centrus

LETA

2021. gada 22. decembris 15:14

131
Plāno atkal atvērt lielos vakcinācijas pret Covid-19 centrus

Drīzumā plānots atkal atvērt lielos vakcinācijas pret Covid-19 centrus, tostarp divus no tiem Rīgā, trešdien preses konferencē atklāja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.


"Mēs jau pāris dienas iepriekš esam sākuši strādāt, lai atkal atjaunotu lielos centrus. Mēs šobrīd plānojam divus lielos centrus Rīgā un līdz 20 centriem citās pašvaldībās," stāstīja nodaļas vadītāja.


Viņa pavēstīja, ka noteikti tiks pārorganizēti darba laiki vakcinācijas punktos tirdzniecības centros un vakcinācijas pārvietojamajos konteineros.

Šobrīd nodaļa arī strādā pie tā, lai pārorganizētu izbraukuma vakcinācijas, kur līdz šim uzsvars bija uz mazāk apdzīvotām vietām, taču patlaban, pēc Juhņēvičas paustā, tiks mainīta pieeja, lai izbraukuma vakcinācijas notiktu vairāk pašvaldību telpās.


"Šeit es arī vēlos vērsties pie visiem ar aicinājumu neatlikt vakcināciju, jo omikrona variants izplatās strauji un balstvakcinācija ir viens risinājumiem, kā mēs varam mazināt infekcijas izplatību. Līdz ar to aicinām visus neatlikt un doties saņemt savu balstvakcīnu," sacīja Juhņēviča.


Jau ziņots, ka iepriekš nolūkā uzturēt augstu vakcinācijas kapacitāti tika atvērti vakcinācijas centri, kuros iedzīvotāji varēja saņemt vakcīnu pret Covid-19.