BauskasDzive.lv ARHĪVS

teksts un foto – Uldis Varnevičs

2021. gada 1. decembris 08:02

823

«Elvi» Latvijas Florbola virslīgas spēlē florbola klubs «Bauska» savās mājās piekāpās vienībai «Lielvārde/FatPipe» ar rezultātu 1:14. Spēles gaita bija tuvu tam, lai viesi aizbrauktu mājās sausā, bet apstākļu sakritība un veiksmīgs trenera lēmums tomēr vienu reizi ļāva gūt vārtus.

Baušķenieki uz savu mājas spēli 28. novembrī ieradās īsā jauniešu sastāvā – 11 spēlētāji un no pieredzējušajiem bija tikai Jānis Akmentiņš. Viesi ļoti labi kontrolēja laukuma vidus joslu, reti atļaujot mest pa saviem vārtiem, kurus sargāja bijušais «Bauskas» vienības spēlētājs Reinis Kirilko. Kopējā metienu pa vārtiem attiecība – 13 pret 42.

Pirmajā trešdaļā viesi guva divus vārtus, otrajā sešus un trešajā vēl sešus. Vienīgos vārtus mājinieki guva otrajā trešdaļā, kad pēc noraidījuma laukumā bija vairākums un vienība ierasti nomainīja vārtsargu uz laukuma spēlētāju un pēc Everta Janušauska piespēles rezultatīvs bija Gustavs Pļevoks. Tā liecina floorball.lv mājas lapas informācija.