BauskasDzive.lv ARHĪVS

Teksts un foto – Uldis Varnevičs

2021. gada 12. oktobris 09:58

487

Reģionālās basketbola līgas spēle starp «Bauskas BJSS» vienību un «Mārupes SC» notika 8. oktobrī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) zālē.

Pretinieku komandas šoreiz bija ļoti līdzīgas – jauniešu vecuma vienības. Artūra Dreimaņa trenētie mājinieki sākumā ļāva atrauties visiem rezultātā līdz 10:17, bet jau otro ceturtdaļu aizvadīja līdzīgi un trešajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā. Pēdējā ceturtdaļā viesi vēl spēja pietuvoties līdz 64:62, bet mājinieki bija veiksmīgāki un beigās svinēja uzvaru ar 72:65. Tā liecina mājaslapas basket.lv informācija.

Komandu smagos brīžos kā allaž glāba Reinis Solzemnieks, kuram šajā spēlē 27 punkti, sešas rezultatīvas piespēles un astoņas atlēcošās bumbas. 12 punkti un deviņas atlēcošās bumbas Mārtiņam Veģim. 11 punkti Laurim Artimovičam, astoņi Haraldam Štālam, pa četriem Rodrigo Pumpuram un Valdim Berlinskim, trīs Alekam Simsonam un trīs punkti Uģim Mežavilkam, kuram arī 11 atlēcošās bumbas.

Ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem vienība atrodas sestajā vietā Rietumu grupas turnīra tabulā.