Velotrenažieris – tavs labākais palīgs ceļā uz skaistu un veselu ķermeni
Vai vēlies padarīt sava ķermeņa apakšējo daļu spēcīgāku? Vai tev ir vēlme atrast tādu trenažieri, kas atbilstu visām tavām prasībām un ļautu vingrot mājas apstākļos? Tad mums ir piedāvājums – visu laiku populārākais fitnesa piederums – velotrenažieris! Vai zini, kādu labumu mēs varam gūt no šī trenažiera? Lasi turpinājumā!
1. Lieliska alternatīva kardio treniņam. Kā zināms, pieminot šāda veida aktivitātes, cilvēki iedomājas skriešanu. Taču agrāk vai vēlāk skriešana var kļūt apnicīga, un nepieciešams dažādot savu ikdienu. Tad talkā var ņemt velotrenažieri, kas ir lieliska alternatīva ierastajiem kardio treniņiem. Mīšanās uz šī trenažiera ļaus nezaudēt fizisko formu, kā arī uzlabos kardiovaskulārās sistēmas darbību – tiks stiprināta sirds un uzlabota elpošana.
2. Spēka treniņš. Velotrenažieris palīdz stiprināt galvenokārt ķermeņa lejasdaļas muskuļus. Ir vairākas iespējas, kā pretestību samazināt vai palielināt, vadoties pēc savām vajadzībām un fiziskās sagatavotības. Šādi treniņi ļoti efektīvi dedzina taukus, kā arī nostiprina muskuļus un mugurkaulu.
3. Svara zaudēšana. Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlas iegādāties tieši velotrenažieri. Daudzi no mums cīnās ar lieko svaru, un ne visi piedāvātie treniņi der katram. Taču mīšanās uz šī trenažiera ne tikai palīdz stiprināt muskuļus un sirdi, bet arī ļauj sadedzināt lielu daudzumu kaloriju. Sieviete, kas sver aptuveni 60 kg stundas treniņa laikā var sadedzināt vidēji 500 kalorijas. Lietojot velotrenažieri vidēji 20 minūtes dienā, tu ne tikai uzturēsi savu ķermeni labā fiziskā formā, bet arī uzlabosi veselību.
4. Droša trenēšanās. Skriešanas un citu treniņu laikā pastāv augstāks risks gūt traumas, kā arī, piemēram, ceļgali un locītavas tiek pakļautas lielākai slodzei. Savukārt mīšanās laikā radītā ietekme uz ceļgaliem un locītavām ir ļoti zema, tieši pretēji, šī aktivitāte tās stiprina.
5. Uzlabota locītavu kustība. Treniņi uzlabo locītavu elastību un kustību brīvību. Ceļgali, potītes un gūžas locītavas ir tās, kuras mīšanās laikā tiek ietekmētas visvairāk. Minot pedāļus, šīs ķermeņa daļas tiks kārtīgi izkustinātas un vienlaicīgi arī stiprinātas.
6. Viegli un ērti. Mīšanās uz velotrenažiera ir piemērota teju ikvienam – iesācējiem un pieredzējušiem sportistiem. Tā kā šīs iekārtas ļauj mainīt pretestību un citus parametrus, tu viegli vari tās pielāgot savam līmenim. Tāpat velotrenažieris ir ļoti ērts, jo to vari izmantot savās mājās, vienlaicīgi skatoties TV, runājot pa telefonu, lasot vai darot ko citu. Tev nav jāiet uz sporta zāli, jāmaksā par abonementu vai jāuztraucas par to, ko domās citi, kad redzēs tevi trenējoties.
7. Nav atkarīgs no laika apstākļiem. Bieži vien gadās tā, ka klimats ietekmē mūsu iespējas nodarboties ar sportu. Ja līst vai ir pārāk karsts, mēs taču negribēsim iet ārā skriet, tāpat arī ziemas sezona ir tas laiks, kad daudzi izvairās sportot, jo nav aukstuma cienītāji. Taču, atrodoties siltā istabā, tu vari sportot jebkurā laikā.
8. Uzlabo garastāvokli. Šis trenažieris ne tikai uzlabo mūsu veselību un izskatu, bet arī omu! Kā zināms, sportiskas aktivitātes palīdz izdalīties hormonam, kurš ļauj mums justies laimīgākiem, tādēļ šis noteikti ir labs veids, kā uzsākt dienu!
9. Ķermeņa apakšējās daļas muskuļu labākais draugs. Daudzām sievietēm un vīriešiem ir problēmas ar svaru ķermeņa lejasdaļā – ap sēžamvietu, gurnos, augšstilbos utt. Tad nu šis ir labākais trenažieris, kurš var palīdzēt uzlabot tieši iepriekš minēto zonu aprises. Turklāt rezultāti var būt redzami jau pavisam drīz pēc treniņu uzsākšanas!
Ja arī tu vēlies izmēģināt šī trenažiera priekšrocības, ienāc interneta veikalā 220.lv un izvēlies no daudzveidīgo modeļu plašā klāsta!
Kategorijas
- Vietējās ziņas
- Sports
- Tautsaimniecība
- Izglītība
- Kultūra un izklaide
- Kriminālziņas
- Vēlēšanas
- Latvijā un pasaulē
- Lietotāju raksti
- Sēru vēstis
- Foto un video
- Blogi
- Laikraksta arhīvs
- Afiša
- Sports
- Kultūra un izklaide
- Dažādi
- Reklāmraksti
- Citas ziņas
- Projekts «Saimnieko gudri»
- Projekts «Kultūrvide novados»
- Projekts «Iesaukums politikā»
- Dzīvesstils
- Projekts «Mediju kritika»
- Projekts «Dzīves kvalitāte novados»
- Projekts «Dzīve pierobežā»
- Projekts «Vide un mēs»
- Projekts mediju profesionāļiem par trešo valstu pilsoņu sociālo iekļaušanos un migrāciju
- Projekts «Dzīve pierobežā – 2020»
- Projekts «Kultūrvide novados-2020»
- Projekts «Vide»-2021
- Projekts «Iesaukums politikā»-2021
- Podkāsts «ViedDoma»